Jan Kurtz - Zero stoel

UVP  
 
Price incl. 19% BTW
Laden...
Laden...
Laden...
eiken geel lichtgrijs notenboom oranje rietgroen wit zwart
oranje salie turquoise wit zwart
Beschrijving

Merk Jan Kurtz

Fabrikant:

Jan Kurtz GmbH

Maybachstr. 13
71563 Affalterbach
Germany
+49 7144 901 4100
De Zero stoel van Jan Kurtz vertegenwoordigt een perfecte symbiose van functionaliteit en design. Deze stoel is een meesterwerk van moderne meubelkunst en combineert de robuustheid van staal met de warmte en natuurlijkheid van hout. Een must-have voor liefhebbers van verfijnd design en hoge kwaliteit.
De Zero stoel wordt gekenmerkt door de harmonieuze combinatie van een stevig stalen frame en een hoogwaardige houten zitting. De ergonomisch gevormde zitschaal past zich perfect aan de contouren van het menselijk lichaam aan, terwijl de uitnodigende rugleuning maximaal zitcomfort garandeert. De gebogen zitschaal en de slim ontworpen rugleuning bevorderen een gezonde zithouding en bieden maximaal comfort, zelfs bij langdurig zitten.
Dankzij de nauwkeurige fabricage en het gebruik van hoogwaardige materialen staat de Zero stoel voor Duits vakmanschap en duurzaamheid.
De Zero stoel van Jan Kurtz is meer dan zomaar een meubelstuk; het is een investering in comfort, stijl en kwaliteit. De stoel is geschikt voor verschillende interieurstijlen en -scenario's en belichaamt toewijding aan geraffineerd design en duurzame kwaliteit. Haal dit stukje Duits vakmanschap in huis en voeg een vleugje elegantie en functionaliteit toe aan je woon- of werkruimte.
Leveringsomvang
Materiaal
Afmetingen
Technische details
Klantenbeoordeling
Het product heeft nog geen beoordelingen
Direct beschikbare varianten

Collectie

Heeft u nog vragen?

Wij helpen u graag verder. Gratis advies van maandag tot vrijdag van 10.00 tot 13.00 uur op

Voor de meubels van het merk Jan Kurtz zijn er een groot aantal referentiepunten waar gretig gebruik gemaakt wordt van deze meubelen. Het assoritment van onder andere zitmeubelen, tafels, buitenmeubelen en planken worden dagelijks gebruikt in musea, restaurants, hotels en dokterspraktijken. Zo maakt het Motel One op de luchthaven van Frankfurt gebruik van de creaties van het merk Jan Kurtz, evenals zijn tegenhanger in München. Jan Kurtz zitmeubelen worden ook gebruikt in het Staatsmuseum voor Natuurlijke Historie in Stuttgart en in het bergstation Schauinsland. Talrijke andere referenties zijn te vinden op de homepage van de fabrikant.

Recent bekeken producten

Product toegevoegd aan uw winkelwagen