- « terug
- Home ›
- Fabrikant ›
- Domus ›
- Collecties ›
- Sten ›
- Sten pendellamp
Persoonlijk klantenadvies:
0432 100 400 (ma - vr 10:00 - 16:00 uur)
0432 100 400 (ma - vr 10:00 - 16:00 uur)
Materiaal
Acrylglas, Trevira CS
Formaat
Ø/Hoogte 54 x 15 cm
Kleur
Snoerkleur
De pendelarmatuur Sten van de Duitse fabrikant Domus kenmerkt zich door zijn puristische vormgeving. Door de gekozen materialen kan de armatuur de ruimtes volledig tot hun recht laten komen zonder de aandacht te trekken, maar met een rustige elegantie die ongeëvenaard is.
De pendelarmatuur Sten zorgt voor een aangename lichtsfeer. Het licht wordt zacht verdeeld over de ruimte door een gesatineerd acrylglas. Aan de bovenzijde bereikt het licht het plafond door een afdekking met gleuven en zorgt voor een klein licht- en schaduwspel.
Er zijn drie staalkabels voorzien voor de bevestiging aan het plafond. Het licht wordt geleverd via een vrij gebogen, met textiel omhulde stroomkabel, die van bovenaf discreet in het lamphuis opgaat.
De Domus Sten pendelarmatuur kan met verschillende lampenkappen worden gekozen.
Bijzonderheden
- 3xE27-fitting tot 60 Watt
- filigraan en casual
- hoogwaardig vakmanschap
- spel van licht en schaduw
Delivery Scope
exclusief lichtbronnen
FittingHier vindt u het type of de maat van de bijpassende lampvoet, die in de fitting van de lamp is geschroefd of aangesloten. Fitting | 3 x E27 |
Vermogen in wattHet wordt uitgedrukt in watt en beschrijft ruwweg het energieverbruik van de armatuur (fysiek: energieverbruik per periode). Vroeger werd het aantal wattages in verlichtingstechnologie vaak gebruikt om de lichtsterkte te verhogen te beschrijven. Omdat, afhankelijk van de verlichtingstechnologie, b.v. LED versus halogeen, onafhankelijk van de helderheid van het wattage worden bereikt, het wattage is niet langer zinvol genoeg. Tegenwoordig wordt de lichtstroom in lumen gebruikt om de intensiteit van de lichtsterkte van een armatuur te kwantificeren. Tegelijkertijd wijst een maximaal wattage erop dat het armatuur niet geschikt is voor gebruik met een lamp met een hoger wattage. Vermogen in watt | max. 60 Watt |
LichtverspreidingHet geeft aan in welke richting het licht hoofdzakelijk wordt verspreid door de afbuiging van het armatuurlichaam. Lichtverspreiding | naar onder |
Click here to Update